wtorek, 1 maja 2012

8.

Przywitaliście się ze wszystkimi , poznałaś w końcu grupę z radia Kiss. i podeszłaś do Alfredo gdzie zazwyczaj siedział . Oparłaś się o ścianę . Justin usiadł przy mikrofonie . I zaczęli wywiad. 
Na początku słyszałaś podstawowe pytania , jak zaczął się ten rok, jak w studiu , zdradzisz nam coś na temat płyty. '' i tak dalej i tak dalej. 
Patrzyłaś się w swoje buty to nie raz na Alfredzia , bo zaczynał robić dziwne gesty z aparatem w ręku co chwile błyskając tym denerwującym fleszem . Zaczęła się 20 min. przerwa potem dalszy wywiad. 
- Głodny jestem.- podszedł do was Bieebs . 
- A nie mówiłem że tak będzie.- wyskoczył nagle Scooter pokazując tylko na Jus-a palcem - wskazującym . 
Śmialiście się przez chwilę. 
Wyszłaś na korytarz oznajmiając że idziesz się napić. I na twoje szczęście stała butla z wodą , od razu napełniłaś ją schylając się i przyciskając przycisk z zimną wodą. Czekałaś aż napełni się. Kiedy się wyprostowałaś przy tym skręcając ...Wpadłaś z wodą na Niego . Tak. Justina. Otworzyłaś aż usta ze zdziwienia i zostawiłaś ręce w bezruchu. Ale ocknęłaś się i z uśmiechem na twarzy w końcu się odezwałaś.
- Justin. Przepraszam, nie zauważyłam cię.- zaczęłaś mówić , przy tym lekko jedną ręką dotykałaś jego mokrą koszulkę . 
- Swag.- powiedział uśmiechając się.- To tylko woda, wyschnie.- oznajmił cię zaglądając ci w oczy. 
- Nie będziesz raczej siedział tam z mokrą koszulką.
- Do hotelu raczej też nie wrócę.
Kiwnęłaś głową. No tak. Już za późno bo w 20 min. raczej nie zdążycie pojechać do hotelu gdzie pewnie czekają Beliebers itd. z resztą tłumaczeń wiele. 
- Skoro mówisz że wyschnie. Ok.- poklepałaś go po torsie ( czy jak to tam xd ) . i odeszłaś wracając do środka . Jus zrobił to samo idąc za tobą. 


Wywiad przebiegał spokojnie. Były śmiechy , poważne sceny. Ale w końcu jedno pytanie sprawiło że Justina uśmiech zniknął z twarzy. Obudziłaś się z tego amoku i odzyskałaś słuch. 
- ...A więc to prawda że ty i Selena się rozstaliście?.- zapytała jedna wysoka blondynka. 
Byłaś zdziwiona.
Rozstali się?! Jak.? i Kiedy.? Dlaczego Jus ci o tym nie powiedział. Myślałaś że jesteście najlepszymi przyjaciółmi i mówicie sobie wszystko. Ale chwila. Kiedy chciał cię pocałować, musiał szukać pocieszenia. Pewnie nie chciał być gorszy. Nie wiedziałaś o co już chodzi. Patrzyłaś na Justina. Długo nie odpowiadał i popatrzył na ciebie, patrzył..No Justin! co się tak gapisz! odpowiedz wreszcie! .. 
Stałaś z niecierpliwością miałaś ochotę te wszystkie słowa wykrzyczeć. Ale nie umiałaś.
- To nie mogło już dłużej trwać.- Odpowiedział pocierając jedno oko. i spuszczając wzrok na stolik. Znów to samo, znów popatrzył na ciebie. Alf , też. Co się do cholery działo.. wszyscy o wszystkim wiedzieli tylko nie Ty?!. 
Musiałaś to wyjaśnić , dlaczego ci nie powiedział. 
Nie.
Nie teraz. 

1 komentarz: